» » Українська іграшка в дитячих руках

Українська іграшка в дитячих руках

bdut 19-11-2020, 14:11 540 Новини

Українська іграшка в дитячих руках – важлива ланка того ланцюга, котрий поєднує багате традиціями минуле з нашим сьогоденням і майбутнім. Вивчення її давніх зразків поглиблює знання про побут і звичаї наших предків.
  Івано-Франківський державний центр естетичного виховання традиційно провів у листопаді конкурс іграшок-сувенірів.  Мета конкурсу – виявлення обдарованої учнівської молоді, сприяння її творчому розвитку, а також  виготовлення зразків іграшок-сувенірів у кращих традиціях українського народу.
  У зв’язку з карантинними обмеженнями на розгляд журі подавалися фото готових виробів.
  Болехівський  БДЮТ надав для конкурсу фото кращих творчих робіт наших вихованців, котрі займаються в гуртках художньо-естетичного напрямку. Вироби з тканини, природних матеріалів, бісеру, паперу та ін. були представлені у трьох вікових категоріях та двох запропонованих номінаціях.
  У номінації «Зразки традиційних іграшок» ІІ місце здобула робота Шпиги Вероніки – мотанка «Щедра господиня» (гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.).  Серед кращих робіт, які, однак, не отримали призових місць, обласне журі відзначило також роботу Яцюк Віолетти «Совуня- красуня» (гурток «Бісерне рукоділля», кер. Долішна М.М.).
  Сподіваємось, здобуті відзнаки та неповторний світ української іграшки і надалі заохочуватимуть наших гуртківців до творчості, майстерності та креативу, вивчення безцінних скарбів народного мистецтва.

Українська іграшка в дитячих руках