» » Мати — це перше слово, яке з радістю промовляє кожна дитина.

bdut 8-05-2020, 14:07 541 Новини

Мати — це перше слово, яке з радістю промовляє кожна дитина.
     Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла та ласки приховує це магічне слово.  Це перше слово,  вимовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці.  У хвилини радості й печалі пташкою надій злітає з наших уст, тамує біль.
   Слово «мама» росте знами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквітає квітка.
    Слово «мати»...  Вічне й неповторне, як світ. Де б ми не були, що б не робили, матуся завжди освітлює наш шлях своїм ніжним серцем, відданим своїй дитині.  Вона завжди поруч — і в дні важкі, і в дні, на щастя щедрі.
    Вітали своїх найріднідніших матусь і вихованці гуртка „Берегиня”.  Під час проведення онлайн- занять, діти виготовили святкові листівки та власноруч написали слова подяки та любові для найрідніших.