» » Вшановуємо Великого Кобзаря

Вшановуємо Великого Кобзаря

bdut 10-03-2020, 14:42 735 Новини
      Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу.
Вихованці гуртка «Театральне мистецтво» БДЮТ(керівник Сеньків С.І.), мандрували сторінками творчості великого поета, закріпили знання про те, що Т. Шевченко не тільки поет, а й художник. Юні гуртківці переглянули презентацію його творчості та картин, мультфільм «Як Шевченко став зіркою», слухали, виконували  пісні  та водили хоровод. Сьогодні ми згадували все, що знали про славетного сина українського народу, відкривали для себе невідомі сторінки його долі.
    А допомагала нам з’ясувати, хто ж із гуртківців є кращим Шевченкознавцем, чудова  літературна гра: «Чи знаємо ми Тараса Шевченка». Робота в групах - це перш за все гра, гра в організацію, гра в навчання. Об’єднавшись у групи, діти мали можливість  висловлюватись, обмінюватись ідеями, вчитися планувати свої дії та прислухатися до думки інших, переконувати, працювати в групі, нести відповідальність за себе і за команду.
    Так, як Шевченківські дні вшановуються весною, то дітки вибрали назви весняних місяців для назв своїх команд. Після проведення цілої низки цікавих завдань, члени журі, Сеньків Наталія Борисівна та Півень Володимир Андрійович, підвели підсумок гри та нагородили грамотами і солодощами юних Шевченкознавців.

Вшановуємо Великого Кобзаря