» » ФЕСТИВАЛЬ «ЗІРКИ КАРПАТ»

ФЕСТИВАЛЬ «ЗІРКИ КАРПАТ»

bdut 9-03-2020, 12:13 1 002 Новини / Гуманітарний напрямок

7 березня  в  місті  Івано – Франківську  відбувся  Всеукраїнський  конкурс  хореографічних  колективів.  На  свято  танцю  з’їхалися  колективи  з  Дніпра,  Рівно,  Сумів  та  областей  західного  регіону.  В  програму  заходу  ввійшло  96  композицій. Колективи  Будинку  дитячої  та  юнацької  творчості  теж  взяли  участь  в  фестивалі  з  танцями  «Плескач»  у  виконанні  колективу  «Блискавка»  та  «Веселі  молодички»  виконала  старша  група  колективу  «Віночок».  Керівники гуртків  В.Чучвич ,  А. Березан  та  акомпаніатор  М. Долішний  взяли  участь  в  конкурсі  такого  рівня  перший  раз,   за  майстерне  виконання танців колективами і отримали  ІІІ місце.   Вони  почерпнули  для  себе  багато  корисної  інформації.  А  вихованці  подивились  на  чудову  концертну  програму  складену  з  танців  народної  і  сучасної  хореографії.

ФЕСТИВАЛЬ  «ЗІРКИ  КАРПАТ»