» » Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі».

Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі».

bdut 25-01-2020, 13:26 778 Новини

25 січня у виставковій залі Національної Спілки художників України  м. Івано-Франківська відбулося відкриття виставки-конкурсу «За світлом Різдвяної зорі».
   Виставка присвячена відродженню і популяризації традицій, обрядів та звичаїв святкування Різдва в Україні, сприяє естетичному вихованню дітей та залученню їх до образотворчої та декоративної діяльності.
   Саме цей конкурс, який цього року уже вп’яте організовує Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв, особливо подобається вихованцям рукодільних гуртків Болехівського  БДЮТ. Тематика і особлива атмосфера різдвяних свят надихає дітей та їх наставників на щоразу нові та цікаві ідеї, над втіленням яких вони працюють з особливим ентузіазмом та задоволенням.
  Юні майстрині разом з керівниками брали участь у відкриті виставки та нагородженні призерів. Цього року роботи наших гуртківців знову не залишилися поза увагою,  старання і креативність учнів були винагородженні, тому можемо похвалитися нашими здобутками:
І місце – Долішна Оля, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІ місце – Шпига Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.;
ІІ місце – Клим Вероніка, гурток «Крій та шиття», кер. Лохман Г.М.;
 ІІ місце – Пилипів Романа, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІІ місце – Яцюк Віолетта, гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.;
ІІІ місце – Сабан Анастасія, гурток «Виготовлення іграшок – сувенірів», кер. Міщук Н.С.
  Роботи були представлені в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», у різних вікових категоріях.
  А ще дітям було дуже цікаво оглянути творчі роботи однолітків з різних куточків області та інших українських міст, виконані в різноманітних техніках, таких як живопис, графіка, аплікація, витинанка, соломоплетіння, кераміка та ін. У них залишилися найкращі враження від заходу і виставки, з’явилося чимало нових ідей і творчих планів. Усі призери отримали корисні подарунки у вигляді матеріалів для творчості.

Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі».