» » Вінчуємо вам, добрі люди!

Вінчуємо вам, добрі люди!

bdut 13-01-2020, 13:37 872 Новини

Знову  коляда  прийшла  до  нас  і  задзвеніла, під  вікнами,  дитячими  голосами.  Підготовлені  фольклорні  групи  вітали з  Різдвом  Христовим  рідних  та знайомих  в  Тисові,  Поляниці,  Козаківці,  Гузієві,  Підбережі  та  в  місті  Болехові.  Готуючись  до  свят, керівники  гуртків  на  заняттях  знайомили  вихованців  із  традиціями   святкування  Різдва  Христового.
      Вертепні  дійства,  які  відтворюють  народження  Божого  Дитяти,  підготували  з  вихованцями  Сеньків С.І. та  Березан  А.І.,  власноруч  пошивши  костюми  на  вертепних  героїв. Розучили  колядки  та  вінчівки  Доскіч І.І.,  Хромишин М.Д.  та  Чучвич  В.Б.          З  щирими  побажаннями  ходили  колядувати  вихованці  Шмеги О.Б.,  Микитин-Гончарук М.М., Костіва О.В.  і  інших  педагогів.
       І  вся  ця  «Вифлеємська  громада» зібралась  13 січня  на  спільну  коляду  в  Будинок  дитячої  та юнацької  творчості. Вони  ще  раз  прославили  Бога  і  побажали  всім  присутнім  миру,  радості  й  добра  на  многії  літа. Урочисто  лунали   спільно  виконані  колядки  всіма  учасниками  свята  під  акомпонимент   Долішного М.М. Такі   заходи  виховують  у  підростаючого  покоління  любов  до  Батьківщини,  шанобливе  ставлення  до  українських  звичаїв  та  обрядів.

Вінчуємо  вам,  добрі  люди!