» » «Доброта святого Миколая»

«Доброта святого Миколая»

bdut 19-12-2019, 14:23 493 Новини

Згідно запланованих заходів БДЮТ щодо святкування Дня святого Миколая та співпрацю з навчальними закладами, 18 грудня 2019 р. була надана допомога у проведенні свята Миколая Болехівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, де культорганізатор Лучинчин Н.Л. провела тематичні ігри та вікторини з учнями 1-4 класів.
   19 грудня 2019р. в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості з гуртківцями гуртків «Блискавка» (керівник  Чучвич В.Б.), «Цифрова фотографія» (керівник Костів О.В.) та «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Лохман Г.М.) культорганізатором  організовано свято «Доброта Миколая», на якому діти грали ігри : «Побажання всім присутнім» у формі руханки; «Спритні, уважні, активні»; театр-експромт «Казка «Незвичайна пригода» , в котрій йшлося про перемогу добра над злом та допомогу Ангела, котрого Миколай покликав до лісових звірів. І, традиційно всі раділи святу та танцювали під улюблені хіти української та зарубіжної естради.

«Доброта святого Миколая»