Обласна виставка-конкурс «Техноялинка»
bdut 24-12-2019, 21:20 880 Новини![](/uploads/posts/2020-01/medium/1578165543_p1070335.jpg)
З 24 грудня по 10 січня 2020 року в Івано-Франківську проводиться виставка-конкурс «Техноялинка» організований Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. На виставці було представлено близько 50 робіт вихованців гуртків науково-технічного напряму області. На виставці гурток «Цифрова фотографія» Будинку дитячої та юнацької творчості був представлений роботами Кухарчика Ростислава, Малендевича Сергія та Дмитрів Анжеліки.