» » «Тільки диво»

«Тільки диво»

bdut 20-12-2019, 15:28 603 Новини

Багато емоцій, повний зал дітей та справжнє українське фентезі…
   20.12.2019р. у кінотеатрі «Космос» м. Івано-Франківськ, за сприяння  благодійного фонду Тараса Виноградника, депутата Болехівської міської ради Ігоря Лутчина та Народного Руху України більше 500 школярів з Рожнятівського, Богородчанського, Долинського, Косівського, Тлумацького, Городенківського  районів та міста Болехів, зокрема вихованці гуртка «Театральне мистецтво» БДЮТ  та учні  Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст. отримали ще один подарунок до Дня Святого Миколая – кінопоказ українського фентезійного  фільму «Тільки диво».
   Уже третій рік поспіль організатори проводять такі акції, збираючи діток з усієї області. Вражає, коли чуємо, що дехто з них вперше у своєму житті в кіно.
    Дуже сподіваємось, що в скорому часі похід в кінотеатр буде звичним для всіх дітей не тільки у великих містах, а й селах та містечках.
    Мріємо, що і на далі дива траплятимуться з кожним завдяки нашим благодійникам.
Дякуємо всім за підтримку та сприяння!

«Тільки диво»