» » Нашу роботу відібрали на виставку в Київ

Нашу роботу відібрали на виставку в Київ

bdut 16-12-2019, 14:28 408 Новини

В листопаді в Івано-Франківську відбувся обласний етап виставки - конкурсу «Іграшка-сувенір».
            На обласний конкурс було представлено  11 найкращих робіт від гуртків «Крій та шиття», «Бісероплетіння», «Флористика і живопис», «Виготовлення іграшок-сувенірів», «Берегиня». Кожен витвір гуртківців по-своєму цікавий та неповторний. Іграшки виготовлені в різних техніках та з застосуванням різноманітних матеріалів.
         За результатами журі І місце у своїй категорії отримала Олексин Христина, вихованка Болехівського  Будинку дитячої та юнацької творчості  Болехівської  міської ради, за роботу «Щасливе сімейство» (керівник  Базилевич Мар’яна Богданівна). Зазначена робота буде представлена на виставці в Києві.
         Також в наказі до наказу   департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 10.12. 2019 р.   №  757 відзначені роботи наших вихованців,  які набрали високі бали, але не здобули призових місць і заслуговують великої  уваги  та подяки за творчий підхід,  новаторство, креативність у виготовленні іграшки. Це роботи: Шпиги Вероніки, Микитин Діани, вихованців Болехівського  Будинку дитячої та юнацької творчості  Болехівської  міської ради (керівник  Лохман Галина Михайлівна);

Нашу роботу відібрали на виставку в Київ