» » Змагання з техніки пішохідного туризму "Пам'яті ветеранів туризму"

Змагання з техніки пішохідного туризму "Пам'яті ветеранів туризму"

bdut 23-09-2019, 14:20 466 Новини
2

З 19 по 21 вересня проходили традиційні змагання з техніки пішохідного туризму "Пам'яті ветеранів туризму". Змагання проходили в  с.Новоселиця, Долинського району. У змаганнях брала участь команда Болехівського БДЮТ в складі 8 чоловік. Змагання складалися з двох залікових дистанцій: «Крос-похід» та «Смуга перешкод. Зв’язки».
  20 вересня - "Крос-похід". Дистанція «крос-похід» проводиться по системі жорсткого ралі. Команда повинна подолати 6 кілометрів, знайти та подолати всі етапи та спецзавдання на своєму шляху. Команда прибула на фініш у повному складі та виборола 4-те місце.
   21 вересня - «Смуга перешкод. Зв’язки». Кількість етапів 8, з них з самонаведенням 3 та 1 спецзавдання. Гаврилишин Олександер та Чучвич Анастасія вибороли 1-ше місце на гілці «Б», Бойків Микола та Яців Вікторія на гілці «А» посіли 4-ту сходинку. В зведеному заліку «Смуга перешкод. Зв’язки» команда посіла 3-тє місце.
   21 вересня - Цікава новинка та новий вид змагань. Проводився незаліковий вид «нічне орієнтування», де Гаврилишин Олександер подолав всю дистанцію та виборов 2-ге місце.
За підсумками важких трьох днів команда Болехівського БДЮТ виборола 4-те місце. Вітаємо призерів і чекаємо наступних досягнень.