» » Пам'тай своє минуле .

Пам'тай своє минуле .

bdut 21-10-2019, 16:38 444 Новини

Пам'тай своє минуле
Чуєш, друже мій
Бо без нього у майбутнє
Заглядати ти не
смій!                                                                                                                                З метою вшанування пам'яті захисників Батьківщини, які завоювали мирне небо над нашою головою. 19 жовтня учні гуртка " Юні туристи краєзнавці" разом з керівником Оксаною Богданівною, здійснили екскурсію в урочище Кам'яний до могили невідомому солдату, який загинув у роки війни захищаючи наш край від навали фашистів.
   Вихованці гуртка впорядкували могилу. Співаючи патріотичні пісні : " Ой у лузі червона калина ", та " Йшли селом, йшли селом партизани" ,діти віддали шану тим, які не шкодували життя заради щасливого майбутнього України. З великим патріотизмом учениця 6 класу Шикор Аліна декламувала вірш " Мамо, не плач " . Наше село, як і інші села Західної України, багате героями. І ми, молоде покоління, не повинні забути про той героїзм, про ті страшні жахливі роки більшовицького терору. Тому для нас, сучасних поколінь вони залишаються назавжди символом мужності, героїзму, відданості присязі й Батьківщині. Память про загиблих має жити вічно!

Пам