» » Святкуємо День матері та День вишиванки.

Святкуємо День матері та День вишиванки.

bdut 20-05-2019, 11:00 699 Новини

Сім'я, родина - це найцінніше, що є в нашому житті.
Рід, родина, народ – безсмертні. І у нашого народу, які у всіх народів світу, здавна живе добра і благородна традиція: підтримувати теплі родинні взаємини, долати разом незгоди. І все це робиться заради дітей, щоб виховати в них найкращі родинні почуття. Сім'я займає особливе місце в житті людини. Тато й мама дають нам життя, доглядають нас, учать, що добре, а що –  погано, привчають до праці. Виховують і люблять нас. Мама займає особливе місце в житті дитини. Незмінну любов, ласку, ніжність і тепло дарує мати дитині.

Кожна людина повинна знати своє коріння, з якого роду вона походить, від кого вона успадкувала  свій талант. Це не тільки цікаво, але й дуже важливо, тому що ми велика і дуже давня нація, живемо на цій землі вже багато тисячоліть. Тому треба знати, з якого ми роду, з якою метою прийшли на цю землю, для чого ми живемо.Ми всі знаємо і добре розуміємо, що перш, ніж вивчати історію країни, народу, потрібно знати своє коріння, свій рід. Кожна родина має своє родинне дерево. Коріння родинного дерева – то прадіди наші, гілочки на нижніх гілках – бабуся і дідусь. На вищих гілках – мама і тато, а листочки на вищих тоненьких гілочках – це найменші члени сім’ї – братики і сестрички. Усе це – одне велике міцне дерево, яке символізує рід.

Родина — стовбур дерева міцного.
Це батько й мати, бабці й дідусі.
Тітки і дядечки всі до одного,
Ну, словом, родичі й близькі усі.
І є ще предки давні — це коріння,
Що глибоко у цій землі лежить.
А діти, діти — нове покоління,
Це пишне гілля, що увись летить.
Родинне дерево ось тут укоренилось,
На цій землі, у рідному краю.
Й новим гіллям так щедро розпустилось
Та має біографію свою.

Вихованці гуртка " Культура мовлення та спілкування " шанують традиції свого народу. Найцінніше у нашому житті - це родина : мама,батько, дідусі та бабусі . Ми маємо свої родинні традиції: святкуємо День матері та День вишиванки. Вивчаємо своє коріння .Сім'я, родина - це найцінніше, що є в нашому житті.

Святкуємо День матері та День вишиванки.