НА ЩИРУ РОЗМОВУ ЗІБРАЛИСЬ МИ НИНІ, РОЗМОВУ СЬОГОДНІ, ПРИСВЯТИМ РОДИНІ !
bdut 5-05-2019, 10:45 835 НовиниПід такою назвою була підготовлена програма свята для батьків. В клубі села Підбереж 5 травня відбулася ця щира розмова. З сцени звучали пісні подяки найріднішим людям у виконанні юних аматорів яких підготовив музичний керівник Войцешко М. І. Вокальна учнівська група виконала Воскресні пісні і «Побажання» рідним під керівництвом педагога Головатої М.В. Колектив «Віночок» з керівником Березан А. І. Будинку дитячої та юнацької творчості для глядачів подарували веселі танці «Коломийку», «Молодички», «Бойківські викрутаси» і «Веселу полечку». Діти інсценізували гуморески, читали вірші підготовлені з Григорською С.Б. Програму вели Мар’яна Том’як і Анна-Марія Яцків. Свято закінчила вокально-хореографічна композиція «За любов і волю» яку виконала матуся Юрків І.І.
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511552_2.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511548_3.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511558_4.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511525_5.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511563_6.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511487_7.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511554_8.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511567_9.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511497_10.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511550_11.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511475_12.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511551_13.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511518_14.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511529_15.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511509_16.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511552_2.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511548_3.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511558_4.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511525_5.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511563_6.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511487_7.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511554_8.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511567_9.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511497_10.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511550_11.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511475_12.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511551_13.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511518_14.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511529_15.jpg)
![](/uploads/posts/2019-05/medium/1558511509_16.jpg)