» » Міський конкурс писанки

Міський конкурс писанки

lyminec 15-04-2019, 15:03 1 547 Новини

Виховуючи   повагу  до  звичаїв  українського  народу, традиційно  в  Будинку  дитячої  та  юнацької  творчості  відбуваються  конкурси з писанкового  розпису. І  в  цьому  році  юні  писанкарки  демонстрували  отримані  знання  з  виготовлення  писанок  у  різних  техніках. Вони  майстерно  володіли  писачком,  розписуючи  воском  поверхню  яйця. Символи,  та  із  смаком  підібрані  фарби,  народжували  в  дитячих  руках  великоднє  диво. У конкурсі прийняли участь 21 найкращих в цьому мистецтві учнів шкіл та вихованців гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості.

Серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у  старшій  віковій  категорії  1 місце зайняла учениця  Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Мандрик-Куйбіди  Вікторія  Дяків, а 2 місце Андріана  Хальпінська  з  Тисівскої  ЗОШ І-ІІІ ст.    Серед  дівчаток  середньої  групи також перемогла учениця  Козаківської  школи  Вікторія  Гаїв.  Друге місце  посіла  робота  учениці  Міжрічанської ЗОШ І-ІІІ ст. Роксолани  Костів,  а  3 місце  - писанка  учениці  Підберезької ЗОШ  І-ІІ ст. Яни Чучвич. Наймолодші,  теж  вправно  працювали  писачком.  Барвиста  писанка  Христинки  Боднар  посіла  1 місце,  а 2 місце  - писанка  Яночки  Шопоняк. Серед вихованців позашкільних закладів серед  старшокласників  1 місце  зайняла робота  Анастасії  Стельмах, вихованки  гуртка «Крою та шиття». 2 місце – Роксолана Пилипиів вихованка  гуртка  «Бісероплетіння». З  цього гуртка  юні  писанкарки  зайняли  призові  місця  і  в  наступних  вікових  групах: у  середній -   1 місце  в  Ольги Долішної  і  Софії  Андрусишин, 2 місце  у Яни Рак, а  3 місце поділили  Соломія  Ільницька  і  Віолетта Яцюк. В молодшій  групі  перемога  у Анастасії  Гури.

Народна  мудрість  говорить: «У  світі  доти  існуватиме  любов, поки  люди  розмальовуватимуть  писанки». Отже маємо надію, що майбутнє покоління продовжить  традиції писанкарства.

Велике  спасибі  всім хто долучився до організації цього конкурсу та  педагогам що  навчають  дітей  цьому  ремеслу.

Міський конкурс писанки