» » «Битва геніїв» в Будинку дитячої та юнацької творчості

«Битва геніїв» в Будинку дитячої та юнацької творчості

lyminec 6-04-2019, 16:29 665 Новини

У суботу, квітня 2019 року, у Будинку дитячої та юнацької творчості м.Болехова відбувся інтелектуальний турнір серед молоді «Битва геніїв», організатором якого був виконавчий комітет Болехівської міської ради. Участь у змаганнях взяли 7 команд: «Погнута каска» (Івано-Франківськ), «Всезнайки» (учні Болехівської ЗОШ №2), «Інтелект» (викладачі Болехівського ліцею №1 «Академічний»), «Афаліни» (учні Болехівського ліцею №1 «Академічний»), «Сонячна Січ» (молодіжна громадська організація «Сонячна Січ»), «Оріон» (студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу) та «Тризуб» (молодіжна громадська організація «Сонячна Січ»).

Привітали учасників та побажали їм вдалої гри і перемог заступник міського голови Тетяна Лугова та депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Болехівського ліцею №1 «Академічний» Андрій Романюк. Процесом гри керував головний спеціаліст з питань фізичної культури, молоді та спорту організаційного відділу виконавчого комітету Болехівської міської ради Любомир Мультажинський. Озвучення та музичний супровід протягом всіх змагань здійснював акомпаніатор Будинку дитячої та юнацької творчості Микола Долішний. Всі переможці отримали кубки та Грамоти виконавчого комітету Болехівської міської ради за зайняті призові місця.

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості зробив все можливе для комфортного перебування учасників гри та вітає переможців.

«Битва геніїв» в Будинку дитячої та юнацької творчості