» » Ми — усміхнений народ!!!

Ми — усміхнений народ!!!

lyminec 5-04-2019, 16:26 752 Новини

5 квітня у Долинському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс гумору і сатири «Весела копичка», в якому взяли участь талановиті діти й молодь, які демонстрували свій талант у царині гумору.

Найактивніші вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Болехова  теж вирішили спробувати свої можливості. Близько 30 дітей з гуртків БДЮТ прийняли участь у зазначеному конкурсі. Акомпаніатор Будинку дитячої та юнацької творчості Долішний М.М. підготував фонограму для виступів. Допоміг з транспортом начальник управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради Сайко І.І.

В музичному жанрі виступили танцювальні  колективи: «Блискавка» (керівник  гуртка Чучвич В.Б.), «Віночок» (керівник Березан А.І.), а в розмовному жанрі гуморески читала Юзьків  Христина  вихованка гуртка «Акторської майстерності» (керівник Стецюк З.Д.) А наймолодший учасник конкурсу, вихованець гуртка «Театральне мистецтво» (керівник Сеньків С. І.),  Федишин Максим (6 років) – отримав І місце у номінації «Читці» (І категорія). За словами Максимка: «Я  коли почув, що І місце, то з радості захотів        плакати …» Щоденна наполеглива  праця, довготривалі  репетиції  показали  свій  результат.

Юний гуморист  отримував нагороди, призи та подарунки від спонсорів свята, чарівної ведучої Галини Курус та голови журі – Михайла Мельниковича. Це перший виступ  Максимка  на великій сцені, це перша його велика перемога, а скільки їх ще попереду?!!

Подібні конкурси дають можливість учасникам вдосконалювати свою акторську майстерність, сценічну мову, знаходити нових друзів, а також набувати безцінний досвід, який неодмінно стане їм у нагоді.

Ми — усміхнений народ!!!