» » ГЕРОЇЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ

ГЕРОЇЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ

lyminec 1-11-2018, 14:10 581 Новини

Знову  в  пам`яті  людській, спливають  героїчні  сторінки  історії  України. Адже  1 листопада  ми  відзначаємо  100-річний  ювілей  Західної  Української  Республіки. В  Народному  домі  села  Підбереж  відбувся  святковий  концерт  «Під  покровом   тризуба». Пісні  сторічної  давності  звучали  у  виконанні  жінок  з  ансамблю  «Підбережанка» і  дітей  та  молоді. В  програмі  брали  участь  вихованці  гуртків  Будинку  дитячої  та  юнацької  творчості. Читці  Мар`яна Том`як, Анна-Марія  Яцків, Максим  Березан  і  Морко Рогаль  пригадали  присутнім  колись  замовчувані  сторінки  боротьби  за  волю  України. Під  звуки  дзвонів,  було  вшановано  пам'ять    героїв   тих  і  теперішніх  днів. Заходи  національно-патріотичної  тематики  сприяють  вивченню  історії. Тріо  «Мрія», сімейний  дует  Войцешків,  Ігор  і  Андрійко, Вероніка  Рак та  колектив  «Віночок»  БДЮТ (керівник  Березан  А.І. ) подарували  глядачам  патріотичні  композиції,  виконані  на  високому  мистецькому  рівні. Співпраця  з  аматорським  колективом  Народного  дому  та  його  керівником  Войцешком  М.М.  допомагають  формувати    у  вихованців  художньо-естетичні смаки, підвищення виконавської  майстерності  в  складі  колективу  та  індивідуального  виконання, забезпечує   виховання  громадянської  свідомості. Програму  підготували  Войцешко М. М., Березан А. І.,Григорська  С.Б. Вела  програму  Вероніка Рак.

ГЕРОЇЧНІ  СТОРІНКИ  ІСТОРІЇ