» » Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі»

Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі»

lyminec 26-01-2019, 08:53 978 Новини

26 січня 2019 в м. Івано-Франківську відбулося відкриття традиційної вже виставки-конкурсу «За світлом Різдвяної зорі», організованої кафедрою образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва Інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний Університет  ім. В.Стефаника».

Цього разу дитячі роботи експонувалися у виставковій залі Національної Спілки художників України.

Болехівський БДЮТ представляли роботи вихованців гуртків «Бісероплетіння»(кер. Долішна М.М.), «Крій та шиття» (кер. Лохман Г.М.), «Флористика та живопис» (кер. Базилевич М.Б.). Готуючи роботи на виставку, юні майстрині зробили акцент на українських традиціях прикрашання житла та основних атрибутах новорічно-різдвяних свят. Вироби були створені з  традиційних для українських святкових прикрас матеріалів,таких як мішковина, мереживо, лляний шпагат, атласні стрічки та ін.

Чотири з семи  виробів, котрі експонувалися на виставці, були відзначені призовими місцями, а саме:
  • 2 місце – робота Стельмах Анастасії та Ільницької Марії «Свята родина», кер. Лохман Г.М.
  • 2 місце – робота Долішної Олі «Різдвяний павук», кер.Долішна М.М.
  • 2 місце – робота Федорович Софії «Дзень- дзелень – дзвоники дзвенять!», кер.Базилевич М.Б.
  • 3 місце – робота Пилипів Романи  «Різдвяний передзвін», кер.Долішна М.М.
Учні-призери  разом з керівником Долішною М.М. були присутні на відкритті та отримали грамоти і подарунки з корисними для творчості матеріалами.  Керівники котрі підготували нагороджених гуртківців,   отримали подяки від Інституту мистецтв.

Організатори конкурсу та члени журі, присутні на відкритті виставки, відзначали високу майстерність виконання виробів та побажали гуртківцям натхнення  і успіхів у творчій роботі.

Виставка-конкурс «За світлом Різдвяної зорі»