» » Обласні змагання з техніки пішохідного туризму

Обласні змагання з техніки пішохідного туризму

lyminec 12-05-2018, 10:07 911 Новини
2

З 8-го по 12-те травня проходили традиційні змагання з техніки пішохідного туризму "Пам'яті ветеранів туризму". Змагання проходили в с.Новоселиця, Долинського району. У змаганнях брала участь команда Болехівського БДЮТ в складі 8 чоловік.

9 травня - "Крос-похід". Дистанція «крос-похід» проводиться по системі жорсткого ралі. Команда повинна подолати 6 кілометрів, знайти та подолати всі етапи та спецзавдання на своєму шляху. Команда прибула на фініш у повному складі та виборола 6-те місце.

10 травня - "Командна смуга перешкод". Кількість технічних етапів – 9 (з них 7 з самонаведенням), заданий час 65 хвилин. Наша команда зуміла пройти всю смугу перешкод за 57 хвилин та посіла 6-те місце в загальному заліку.

11 травня - "Особисто-командна смуга перешкод". Кількість технічних етапів – 6 (з них 3 з самонаведенням), заданий час 18 хвилин. Тут вже все залежало від кожного особисто, і всі розуміли, що кожен повинен показати максимум. Перші 2 результати були не такими хорошими як би нам хотілося. Але все ще було у руках решти 6-ох учасників команди. І завдяки підтримці тренерів і близьких друзів 6-ка не підвела і показала хороші результати не тільки у команді, але й серед усіх учасників. Вибороли 4-те загальне місце.

За підсумками важких трьох днів команда Болехівського БДЮТ виборола 5-те місце серед всіх команд області.