День матері

lyminec 13-05-2018, 09:28 444 Новини
3

Якось я спитала у Весни:
“Ти чому приходиш поясни?”
І весна мені сказала прямо:
“Поспішаю я на свято мами!”

13 травня жителі села Гузіїв поспішали на свято, яке вшановувало всіх матерів: Матір, котра нас на світ привела; Матір кожної людини - велику Матір-Україну; Матір усього світу – Божу Матір.
         
Найрідніша, найдобріша, найдорожча, найніжніша, найкраща, найлагідніша, найсправедливіша, найщиріша, найвідвертіша, найчуйніша, наймиліша, найласкавіша… можна довго-довго продовжувати цей ряд означень, які у своїй меншій кількості не передадуть усіх тих почуттів, що ми відчуваємо до МАТЕРІ!

Вона для будь-якої дитини – це Всесвіт. Вона вкладає у неї усю себе, не шкодуючи нічого. Вона творить людину, закладаючи основоположні істини, які проносиш крізь все життя. Материнська любов справді унікальна, всеохоплююча, цілюща.

Тож у цей день – День Матері –  усі матусі  отримали  найщиріші слова вдячності, любові, підтримки, поваги та пошани! Бо вони того варті!!!

Про матір і материнську любов звучало безліч пісень, віршів та інших творів, які підготували талановиті керівники зі своїми вихованцями. Усі вони зачаровували своєю проникливістю, любов’ ю, повагою та вдячністю.  

Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, надійної чоловічої підтримки, домашнього вогнища, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!

В підготовці свята в селі Гузіїв активну участь прийняли вихованці гуртка «Театральне мистецтво» під керівництвом Сеньків С.І.

Фотографії до новини

День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері
День матері

Всього фотографій: 11.

Додати коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий