» » Обласний конкурс писанки

Обласний конкурс писанки

lyminec 21-04-2018, 09:19 1 104 Новини

21 – 22 квітня відбувся обласний конкурс писанки в рамках 21 фестивалю «Писанка» на базі музею писанкового розпису в Коломиї.

Болехівський БДЮТ на ньому представляла команда гуртківців під керівництвом Долішної М.М., а саме: Стельмах Анастасія (гурток «Крій та шиття»), Долішна Оля, Ценейко Анастасія ( гурток «Бісероплетіння»). Перед поїздкою до Коломиї дівчата старанно готувалися та перемогли у змагання серед гуртківців Болехівщини.

На конкурсі в Коломиї панувала атмосфера свята.Писанкарі з області, а також гості фестивалю з різних міст України демонстрували особливості писанкового розпису своїх регіонів.Крім традиційних, виготовляли і сувенірні писанки – з ниток,фетру,бісеру, природних матеріалів та ін..

Наші гуртківці писали писанки традиційні, з рослинним та геометричним орнаментом.Захоплююча робота тривала кілька годин, результати пообіцяли оголосити пізніше.

Після конкурсу  команда мала небагато часу для прогулянки містом. Учні відвідали ярмарку писанок та виробів декоративно – ужиткового мистецтва , дивилися святковий концерт. Найбільше захоплення у дітей викликали відвідини знаменитого Музею писанки. Його експозиція вражає розмаїттям писанок, виконаних різними техніками розпису. Особливо запам’яталася лялька -мотанка  з писанкою замість обличчя.

З поїздки до Коломиї команда БДЮТ привезла багато яскравих вражень і гарного настрою.

Обласний конкурс писанки