» » «Знай і люби свій рідний край»

«Знай і люби свій рідний край»

lyminec 17-03-2018, 09:15 1 187 Новини

Таку промовисту назву має щорічний обласний конкурс народних ремесел у Косові. Він традиційно відбувається на базі Косівського інституту прикладного мистецтва і передбачає демонстрацію творчого потенціалу учнів та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва серед молоді.

Цього року конкурс відбувся 17 березня, у суботу. З усієї області з’їхалися учасники,щоб продемонструвати свої вміння і таланти.

Команда гуртківців БДЮТ взяла участь у конкурсі бісероплетіння. Болехівщину представили юні майстрині:Литвинюк Анастасія, Долішна Оля та Ценейко Анастасія разом з керівником      Долішною М.М.Оскільки конкурс передбачає виготовлення прикрас, характерних для регіону проживання з урахуванням їх специфіки і колориту, гуртківці готувалися до нього заздалегідь,вивчали музейні зразки і орнаменти місцевої вишивки.

В Косові юні бісероплетільниці  працювали над оригінальними виробами у всіх трьох номінаціях: силянка, гердан і прикраса. Дівчата створили дуже красиві роботи і отримали багато схвальних відгуків. Тому, по при те, що результати конкурсу пообіцяли оприлюднити пізніше, діти повернулися додому задоволеними.

Хочеться додати, що подібні заходи – це не тільки нагода показати свою майстерність, а й можливість побачити багато цікавого,поспілкуватися з умільцями-однолітками, поділитися досвідом, почерпнути натхнення та цікаві ідеї.

«Знай і люби свій рідний край»