» » Підсумки обласної виставки –конкурсу «За світлом Різдвяної зорі»

Підсумки обласної виставки –конкурсу «За світлом Різдвяної зорі»

lyminec 17-01-2018, 10:42 943 Новини

Відзвеніли колядками веселі зимові свята, наперодні яких кожен намагається в особливий спосіб прикрасити свій дім виробами, які дарують радість. Вихованці рукодільних гуртків БДЮТ готувалися до них особливо ретельно. Ялинкові прикраси та святкові композиції, виготовлені нашими гуртківцями, стали експонатами обласної аиставки-конкурсу «За світлом різдвяної зорі». Організатори конкурсу – кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника».

Участь у виставці – конкурсі взяли вихованці гуртків «Виготовлення сувенірів», «Берегиня», «Початкове технічне моделювання», «Бісероплетіння», «Флористика», «Крій та шиття». Члени журі, викладачі Інституту мистецтв, оцінили старання обдарованих дітей Болехівщини. Творча фантазія і вміння  гуртківців БДЮТ  були відзначені призовими місцями:

• 1 місце – колективна робота «Різдвяна зоря» (гурток «Бісероплетіння», кер.Долішна М.М.)
  • 2 місце – Титиш Надія, Ільницька Марія, Шиян Василина, за роботу «Різдвяний вертеп» («Крій та шиття», кер.Лохман Г.М.)
  • 2 місце – Волошин Валентина, за роботу «Вифлеємська зірка» (гурток «Флористика», кер.Базилевич М.Б.)
  • 3 місце – Долішна Оля, Ценейко Настя, за роботу «Ой сивая тая зозуленька» ( гурток «Бісероплетіння», кер.Долішна М.М.)

Окрім грамот, призери конкурсу отримали ще й невеличкі подарунки, корисні для роботи і творчості. Всі учасники виставки були відзначені відповідними дипломами, а керівники гуртків – подяками «За підготовку призерів» та «За успіхи у роботі з обдарованою молоддю».

Дякуємо керівництву та працівникам Інституту мистецтв за гарну організацію виставки-конкурсу, приємну атмосферу, а особливо за те, що жодна дитина не була обділена увагою, всі отримали заохочення до творчої праці  та прагнення до нових досягнень.

Підсумки обласної виставки –конкурсу «За світлом Різдвяної зорі»