» » «Славімо Різдво на рідній Україні»

«Славімо Різдво на рідній Україні»

lyminec 11-02-2018, 10:54 961 Новини

«Ми ж купно просімо в Господнього Сина, щоби славою світ потрясла Україна. А в книзі народів на першій сторінці значився народ на ім’я  –  українці.
На те і зіслав нам Бог Сина свого.  Христос народився!  Славімо Його!»

В кожному селі на Прикарпатті розколяда відбувається у різний час та за своїми традиціями. Та найбільша духовна радість обіймала кожного з нас  11 лютого, бо в цей день учні та вчителі Гузіївської ЗОШ з колядою «А ми люди подорожні» під звуки дзвіночків, завітали на розколяду  до Божого храму покладення Риз Пресвятої  Богородиці села Гузієва.

Прославляючи одну з найвеличніших подій священної історії, всі присутні мали можливість прослухати десять відомих колядок в сучасній інтерпретації. Та найбільшу увагу привернули до себе юні вихованці гуртка «Театральне мистецтво» БДЮТ (керівник Сеньків С.І.) з постановкою вертепу «Дивная новина цілий світ збудила». Радісна новина про народження Ісуса передавалася устами пастушків, котрі на колінця припадали перед яслами, ангела, який радісно підносив дух Різдва. Боротьбу добра та зла символізував словесний двобій між Ангелом та Іродом. Із великим трепетом душі слухали парафіяни учасників святкового театралізованого дійства. Кажуть, справжній актор той, хто викликає у глядача сльозу. Дітям це вдалося.

Здіймалися під купол храму не тільки гучні відлуння колядок, а і білі кульки, які символізували світлих чистих ангелів, котрі першими сповістили про народження Христа.

Насолоджуючись атмосферою свята, отець Богдан Гаврилишин щиро дякував всім учасникам за клопітку працю та старання відтворити незбагненну подію – народження немовляти Ісуса.

Після виступу кожен присутній зрозумів і відчув справжню суть Різдва Христового, його український характер. І в серцях вірних прокинулась любов до ближнього та до Спасителя нашого Ісуса Христа.

Відео-слайдшоу проведеного заходу:

Керівник гуртка БДЮТ - Сеньків Світлана Іванівна.

«Славімо Різдво на рідній Україні»