» » Підсумки обласного конкурсу «Флористичний розмай»

Підсумки обласного конкурсу «Флористичний розмай»

lyminec 21-02-2018, 13:17 1 072 Новини

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 08.09.2017 року № 712 «Про проведення обласної заочної виставки-конкурсу «Флористичний розмай» у грудні  2017 року відбувся обласний заочний етап виставки-конкурсу «Флористичний розмай». Метою конкурсу – виховання ціннісного ставлення до природи рідного краю; оволодіння навичками збору флористичного матеріалу для композицій, оволодіння методами створення флористичних робіт; розвиток творчих здібностей та пізнавальної активності учнівської молоді; формування високого рівня еколого - естетичної культури.

Всього на Конкурс було представлено 349 творчих  робіт вихованців творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, будинків дитячої та юнацької творчості, учнів закладів загальної  середньої освіти з  усіх районів області та міст обласного  підпорядкування, окремих об’єднаних територіальних громад.

Школи Болехівської міської ради та Будинок дитячої та юнацької творчості представили на обласний конкурс більше двадцяти найкращих робіт, провівши попередньо міський етап конкурсу.

Слід відзначити високу активність учасників конкурсу, оскільки на міський етап було представлено колективні та індивідуальні роботи близько п’ятидесяти дітей.  За підсумками оцінювання поданих робіт на міському етапі конкурсу було визначено переможців. А саме: чотирнадць композицій вихованців БДЮТ (керівники гуртків: Базилевич М.Б., Лохман Г.М., Хромишин М.Д., Міщук Н.С., Тишанчин Г.В.), шість робіт з Поляницької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники: Михайлів М.В., Дубів О.М., Івашків Г.М., Івашків О.В., Стришко О.Ю.) 7 творчих робіт гуртка «Умілі руки» Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Гаман М.В.) і 1 робота Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Катерини Мандрик-Куйбіди (керівники Шмега Л.С., Мандрик А.С.) Усі представлені роботи заслуговують відмінної оцінки.

Юні майстри виготовили композиції із природних матеріалів. Різноманітні техніки виконання, цікаві композиційні рішення втілилися в майстерно виконаних роботах учасників конкурсу. Роботи, які  представлені на виставці зроблені з природних матеріалів, приваблюють  оригінальністю та красою.

Та відповідно до наказу від 21.02.2018 року №104 «Про підсумки проведення обласної заочної виставки-конкурсу «Флористичний розмай» групова робота «На зимовому вінку закружляли всі в танку…» вихованців БДЮТ керівника гуртка «Флористика» Базилевич Мар’яни Богданівни зайняла в обласному конкурсі ІІІ місце в номінації «Підвісні композиції зимового циклу».

Підсумки обласного конкурсу «Флористичний розмай»