» » Конкурс «Знай і люби свій рідний край»

Конкурс «Знай і люби свій рідний край»

bdut 19-05-2019, 06:59 1 228 Новини

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. За словами відомого українського письменника Г.Тютюнника, це крапля здібності і море праці.

Обдаровані рукодільниці, що знайшли і розвивають свої таланти на заняттях гуртків БДЮТ, представили Болехівщину  на щорічному обласному конкурсі «Знай і люби свій рідний край». Конкурс відбувся 15 квітня в Івано-Франківську, його завдання – популяризувати декоративно-ужиткове мистецтво та виявляти досягнення учнівської молоді.

Вихованці Болехівського БДЮТ представляли роботи з бісеру (гурток «Бісероплетіння», кер. Долішна М.М.) та художньої вишивки (гурток «Берегиня», кер. Хромишин М.Д.). За відведений для праці час діти повинні були продемонструвати процес виготовлення виробу та завершити його.

Оскільки, за умовами конкурсу, виріб повинен відповідати місцевим традиціям, юні майстрині готувалися заздалегідь, вивчаючи давні зразки. Ідеєю для святкової прикраси Олі Долішної  стала старовинна силянка місцевої жительки, а Пилипів Романа для свого гердана обрала квітковий візерунок бойківської вишивки. Красивою і оригінальною вийшла робота Носенко Яни – кутовий гердан, доповнений об’ємною квіткою.

Призеркою конкурсу стала вихованка гуртка «Берегиня» Павлів Вікторія(номінація – художня вишивка), котра прикрасила свій виріб візерунком зі старовинної дідусевої сорочки. Дівчинка отримала ІІІ-е місце.

Конкурс декоративно-ужиткового мистецтва – чудова нагода для наших гуртківців продемонструвати свої таланти і майстерність,  отримати натхнення і стимул для праці, вивчати традиції і мистецькі надбання рідного краю.

Конкурс «Знай і люби свій рідний край»